Monday 29 Nov Mon 29 Nov
Tuesday 30 Nov Tue 30 Nov
Wednesday 01 Dec Wed 01 Dec
Thursday 02 Dec Thu 02 Dec
Friday 03 Dec Fri 03 Dec
Saturday 04 Dec Sat 04 Dec
Sunday 05 Dec Sun 05 Dec
Circuittraining 09:00 - 10:00 Tamas Kossenberg 
Boksen Techniek 14:45 - 15:45 Digna Poelman 
Zaktraining Boksen 15:45 - 16:45 Digna Poelman 
Vrij Trainen 08:00 - 10:00  
Zaktraining Kickboksen 08:00 - 09:00 Morgan Mansvelt Beck 
Circuittraining 10:00 - 11:00 Morgan Mansvelt Beck 
Vrij Trainen 10:00 - 12:00  
Vrij Trainen 12:00 - 14:00  
Vrij Trainen 14:00 - 17:00  
Kickboksen Techniek 14:45 - 15:45 Maartje Piersma 
Zaktraining Kickboksen 15:45 - 16:45 Maartje Piersma 
BoogieKids 15:45 - 16:45 Rosa S 
Hardlooptraining Rookies 15:45 - 16:45 Rosa S 
Boksen Techniek 09:00 - 10:00 Digna Poelman 
Vrij Trainen 09:00 - 10:00  
Vrij Trainen 10:00 - 12:00  
Zaktraining Boksen 10:00 - 11:00 Digna Poelman 
Vrij Trainen 12:00 - 14:00  
Vrij Trainen 14:00 - 17:00  
Zaktraining Kickboksen 14:45 - 15:45 Emma Schouwenaar 
Kickboksen Techniek 15:45 - 16:45 Emma Schouwenaar 
Kickboksen Rookies 08:00 - 09:00 Emma Schouwenaar 
Vrij Trainen 08:00 - 10:00  
Zaktraining Kickboksen 09:00 - 10:00 Emma Schouwenaar 
Vrij Trainen 10:00 - 12:00  
Vrij Trainen 12:00 - 14:00  
Vrij Trainen 14:00 - 17:00  
Kickboksen Techniek 14:45 - 15:45 Maartje Piersma 
Zaktraining Boksen 15:45 - 16:45 Maartje Piersma 
Boogie TEENS - donderdag 15:45 - 16:45 Adil El Ajoudi 
Boogie YOUNGSTERS - Donderdag 15:45 - 16:45 Adil El Ajoudi 
Circuittraining 08:00 - 09:00 Tamas Kossenberg 
Vrij Trainen 08:00 - 10:00  
Boksen Rookies 10:00 - 11:00 Tamas Kossenberg 
Vrij Trainen 10:00 - 12:00  
Vrij Trainen 12:00 - 14:00  
Vrij Trainen 14:00 - 17:00  
Boksen Techniek 14:45 - 15:45 Emils Lelis 
Zaktraining Boksen 15:45 - 16:45 Emils Lelis 
Boksen Techniek 10:00 - 11:00 Emils Lelis 
Zaktraining Kickboksen 10:00 - 11:00 Tamas Kossenberg 
Kickboksen Techniek 11:30 - 12:30 Emma Schouwenaar 
Zaktraining Boksen 11:30 - 12:30 Emils Lelis 
Sparren Gevorderden 13:00 - 14:00 Tijl van Heijningen 
Back on Track 10:30 - 11:30 Luna Meister 
Basisscursus: beginnen met boksen + kickboksen 10:30 - 11:30 Morgan Mansvelt Beck 
Circuittraining 12:00 - 13:00 Morgan Mansvelt Beck 
Mobility Training 12:00 - 13:00 Luna Meister